Про компанію

  

 

 Lux baby® | Здоров'я і комфорт з перших днів життя!                                                                         

Створюючи унікальні матраци правильної жорсткості і високого рівня комфорту, Lux baby® піклується про правильне положення під час сну і відпочинку.

Ми - сертифікований український виробник матраців, працюємо з 2009 року і несемо відповідальність за якість нашої продукції.

Lux baby® - це офіційно зареєстрована торгова марка високоякісних товарів для новонароджених, дітей, підлітків та їх батьків на основі екологічно чистих матеріалів: натуральний льон, бавовна, кокос і латекс.

Продукція Lux baby® вже встигла добре зарекомендувати себе на ринку товарів для немовлят і стрімко завойовує своїх шанувальників в особі дбайливих батьків.

Lux baby® - це гарантії високої якості, щоденний люксові комфорт і затишок для Вас і Ваших малюків.

Для виготовлення продукції Lux baby® ми ретельно вибираємо найкращі матеріали перевірених українських та європейських виробників, що мають сертифікати відповідно до міжнародних стандартів. Приділяємо увагу споживчими властивостями матеріалів: гіпоалергенність, надійність в експлуатації і екологічність.

Наша компанія випускає широкий асортимент дитячих товарів для сну, що відповідають найрізноманітнішим вимогам. Ми постійно стежимо за новими ідеями і розробками, які впроваджуємо в виробництво.

Вся продукція має всі необхідні висновки санітарно-епідеміологічної служби України та сертифікати якості.

 

 

У 2013 і 2016 році матраци для новонароджених і підлітків Lux baby® були представлені на Міжнародному Форумі товарів і послуг для дітей BABY EXPO. Участь у виставці національного рівня - це «must have» для кожної серйозної компанії дитячого сегмента в Україні.

Головні переваги товарів Lux baby®:

✓ надійність і якість;

✓ широкий вибір;

✓ сертифіковані для використання для дітей;

✓ спроектовані на широкий часовий діапазон користування;

✓ краща ціна та спеціальні акціі;

✓ безкоштовна доставка по Україні;

✓ гарантія 36 місяців;

✓ власне виробництво матраців для новонароджених, дітей, підлітків та дорослих.

 


Люксова якість і доступна ціна- це Lux baby®

Запрошуємо до співпраці оптових покупців і регіональних дистриб'юторів по Україні.